De Limonaderij | Streekproducten Siropen & Azijnerijen | Catering | Tramwijk Noordzijde 16, Nieuw-Weerdinge | T: 06 - 2486 3961 | E: info@delimonaderij.nl

Home

© 2013-2017 De Limonaderij - Familie Goet

 

Onze vruchten limonade siropen en azijnerijen zijn op meerdere plekken te koop!

 

Wanneer u niet in de gelegenheid bent om naar onze Eetwinkel in Nieuw-Weerdinge te komen, kunt u onze producten ook kopen in  een winkel bij u in de buurt!

U kunt onze producten kopen bij de volgende verkooppunten

Home     De Eetwinkel     Catering     Contact

Elke zaterdag

open van

10.00 - 17.00 uur

De Eetwinkel     Verkooppunten      Info voor retailpartners

* Landwinkel | www.landwinkel.nl    * Mobiele Eetheid | Zevenaar | www.eetheid.nl

* De Kracht van Ambacht | Rockanje | www.krachtvanambacht.nl   * Nobel’s Brood |  Dordrecht | www.nobelsbrood.nl

* Harry, de Smaakspecialist | Zwolle | www.harrydesmaakspecialistzwolle.nl

* Kaasboerderij Booij | Streefkerk | www.kaasboerderijbooij.nl

* Fruitbedrijf Horstink | Steenderen | www.fruitbedrijfhorstink.nl    * MTS Kieft-Elzinga | Winschoten | www.kippenkieft.nl

* Bakker Joost | Odoorn | www.bakkerjoost.nl   * Bakker Joost | Emmen | www.bakkerjoost.nl

* Het Leersums Kaashuis | Leersum | www.hetleersumskaashuis.nl   * Festina Lentepomp | Breda

* Puur Lokaal U.A.  | Arnhem | www.puurlokaal.nl    * Eerlijk Drenthe | Emmen | www.eerlijk-drenthe.nl

* Distri Culinai | www.districulinair.nl    * Bij Frouke....op de koffie | Doorn | www.bijfrouke.nl

* Barista | Dordrecht | www.barista-service.nl    * Fruithal Smits | Zeewolde | www.fruithalsmits.nl   

* Marqt | www.marqt.com   * Aspergeboerderij Sandur | Nieuw-Amsterdam | www.aspergeboerderijsandur.nl

* Mini camping Landzicht | De Kiel | www.minicampinglandzicht.nl    * De Kaasbank | Weerdinge | www.dekaasbank.nl    

* Snackbar Alida's Smulpaleis | Roden | www.alidassmulpaleis.nl